منو

امکانات و تجهیزات

امکانات و تجهیزات باشگاه های ورزشی نقش بسزایی در روند فعالیت ورزشی شما دارند و عدم کیفیت تجهیزات باشگاه می تواند موجب پایین آمدن سطح کیفی تمرینات شما شوند…
درباره

جستجو آنلاین

آموزشگاه آزاد سینمایی نگاه برتر بابل. بمدیریت مهرداد یوسف نیا در سال 1385 با دریافت مجوز شماره 16149/16 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بابل تاسیس گردید . این آموزشگاه فعالیت خود را با چند رشته سینمایی و دو پلاتو آغاز کرد.
 در سال 1386 اولین جشنواره در آموزشگاه با حضور هنرجویان برگزار گردید . آموزشگاه با تامین وسایل و تجهیزات و همچنین تامین نیروی انسانی و دریافت مجوز های قانونی در تولید فیلم های کوتاه و آموزش به هنرجویان خود یاری می رساند .
 همه ساله تعداد زیادی از هنرجویان آموزشگاه های سینمایی نگاه برتر بابل ، در رشته های مختلف جذب پروژه های سینمایی ، تلویزیونی ، رادیویی و نمایش های صحنه ای می شوند.
 آموزشگاه آزاد سینمایی نگاه برتر با تاسیس استودیوی بزرگ صدا و تصویر علاوه بر یاری رساندن به هنرجویان در کارهای عملی ، موفق گردید رشته دوبلاژ را هم به رشته های آموزشی خود بیفزاید.
  فعالیت ها
 در حال حاضر آموزشگاه آزاد سینمایی ایران در رشته های بازیگری ، کارگردانی ، تصویربرداری ، تدوین ، عکاسی ، سینما ، فیلم نامه نویسی ، گریم ، گویندگی ، فتوشاپ . انیمیشن.ساخت موسیقی متن فیلم . بازیگری کودکان و نوجوانان و دوبلاژ به تربیت هنرجو می پردازد .
 همچنین کلاسهای کارگاهی برای هنرجویان فراهم شده است.
 گوشه ای از آثار
 از سال  1385 ساخت فیلمهای کوتاه و همچنین نیمه بلند و مستند . در آموزشگاه سینمایی نگاه برتر و با همکاری هنرجویان آموزشگاه تولید گردید و تولید فیلم های DV.Cam و HD بصورت مستند و داستانی با همکاری هنرجویان در رشته های مختلف و بصورت فعال ، از برنامه های آینده آموزشگاه می باشد.
 امید است با توکل به پروردگار متعال و یاری اساتید بتوانیم در این امر خطیر و ارزشمند موفق شویم و ضمن تهیه آثار ارزشمند ، هنرجویان با استعدادی را به کشور عزیزمان و جامعه هنر معرفی کنیم.
طراحی و توسعه : محمد روشنیان